Study Less
Відкриті вакансії
Тип компанії
Освіта, наука
Розмір компанії
до 7 співробітників
Про нас

Компанія «Study Less» — це визначний лідер у сфері онлайн навчання англійської мови для українців. Наша місія полягає у тому, щоб кожен другий українець міг вільно володіти англійською мовою, відкривши для себе нові можливості в освіті, кар'єрі та міжнародному спілкуванні.

У нашій компанії ми віримо, що навчання має бути захоплюючим та структурованим, а результати мають перетворювати знання на вміння. Саме тому ми створили революційну методологію, яка включає сім ключових компонентів: Теорія, Практика, Використання, Мотивація, Ком’юніті, Втілення цілей в життя, Офлайн зустрічі.

Але що робить нас по-справжньому особливими, це наша неймовірна команда. Ми об'єднані спільною метою — допомогти нашим студентам досягти найкращих результатів. Наша команда — це справжні професіонали, кожен з яких наповнений внутрішнім палким бажанням зробити важливий внесок у систему навчання. Ми пишаємось нашими викладачами та експертами, які надають знання не тільки як вчителі, але і як натхненники та ментори.

Завдяки нашим захоплюючим безкоштовним марафонам, щомісяця понад 10000 українців покращують свої знання англійської мови. Кожного місяця до нашої школи долучаються 700−1000 нових учнів. Пишаємося тим, що 91% наших студентів рекомендують нас своїм друзям.

Ми горді своєю динамікою та зростанням, і хочемо допомагати українцям втілювати цілі в реальному житті, завдяки покращенню їхнього рівня англійської мови. Якщо ви бажаєте бути частиною цієї неймовірної команди та спільно з нами реалізовувати мрії, приєднуйтеся до «Study Less» і робіть зміни разом з нами!

Згорнути
Показати більше
Тип компанії
Освіта, наука
Розмір компанії
до 7 співробітників