Nestlé Business Services Lviv
Відкриті вакансії
Перевірено
Тип компанії
Бухгалтерія, аудит
Розмір компанії
більше 1000 співробітників
Про нас

Nestlé Business Services Lviv (NBS Lviv) надає послуги світового рівня підрозділам компанії Nestlé у більше ніж 70 країнах Європи, Північної та Латинської Америки, Азії, Африки та Австралії. Ми є спеціалістами в таких процесах як бухгалтерські операції, моніторинг соціальних мереж, інформаційно-технічна підтримка користувачів, підтримка постачань, адміністрування даних персоналу та нарахування заробітної плати.
Наші талановиті співробітники щодня отримують досвід роботи у глобальному середовищі, практикують іноземні мови (наша корпоративна мова – англійська) та здобувають нові знання у співпраці з нашими партнерами з усього світу. Вони прагнуть до постійного вдосконалення та, із задоволенням, беруть участь у різноманітних проектах.
Наші цінності будуються на повазі до себе, інших, різноманіття та майбутнього. Метою Nestlé є покращення якості життя та сприяння здоровому майбутньому. Ми віримо, що cтворення спільних цінностей є позитивним для суспільства і компанії.
Саме тому працівники NBS Lviv організовують та долучаються до великої кількості соціальних ініціатив та благодійних проектів.
NBS Lviv – це чудове місце, де ти можеш успішно розпочати та побудувати свою кар’єру, застосувати свої навички у мультикультурному бізнес-середовищі. Ми підтримаємо тебе у розвитку, сприятимемо реалізації цікавих задумів та глобальних проектів.
У нас впроваджена унікальна стратегія розвитку співробітників: адаптаційна програма для нових працівників, тренінги, направлені на вдосконалення функціональних та особистісних компетенцій, коучинг сесії таменторські програми. Наші люди мають все необхідне для персонального та кар’єрного зростання.
Приєднуйся до нашої команди активних людей, які працюють, розвиваються та піклуються про краще майбутнє разом!

Нестле Бізнес Сервіс Львів активно підтримує студентів та випускників у здобутті першого професійного досвіду. Багато наших працівників розпочинали свою кар’єру зі стажування в компанії. З цією метою було створено НБС Академію та НБС Академію Поліглот (для студентів, які володіють додатковою іноземною мовою, крім англійської).

Своїм працівникам NBS Lviv пропонує:
- Офіційне працевлаштування;
- Конкурентну заробітну плату та соціальний пакет;
- Можливості кар’єрного росту;
- Підтримку у розвитку професійно-важливих та особистісних навичок: курси іноземних мов, адаптаційні програми для новачків, тренінги, дистанційне навчання, коучинг сесії, наставництво та ін.;
- Позитивну атмосферу, безпечні та комфортні умови праці;
- Підтримку при переїзді кандидатам з інших міст.

Згорнути
Показати більше
Перевірено
Тип компанії
Бухгалтерія, аудит
Розмір компанії
більше 1000 співробітників