Перевірено
Тип компанії
Бухгалтерія, аудит
Розмір компанії
більше 1000 співробітників
Про нас

Nestlé Business Services Lviv (NBS Lviv) – це міжнародний підрозділ Nestlé, який надає стандартизовані послуги світового рівня офісам Компанії Nestlé в Східній та Західній Європі, в Скандинавських, Балтійських та Адріатичних країнах, Греції, Італії, а також Японії, Північній Америці, Бразилії та Колумбії.

Ми є експертами в таких важливих бізнес-процесах, як адміністрування даних персоналу, нарахування заробітної плати, бухгалтерські операції, підтримка постачань, моніторинг соціальних мереж, інформаційно-технічна підтримка користувачів.

Bід початку 2011 року і до тепер, команда NBS Lviv зросла від 50 до понад 1200 працівників, прийняла на обслуговування більше 53 країн світу, де розташовані офіси Nestlé. Минулого року ми відзначили сьому річницю створення центру.

Нестле Бізнес Сервіс Львів активно підтримує студентів та випускників у здобутті першого професійного досвіду. Багато наших працівників розпочинали свою кар’єру зі стажування в компанії. З цією метою було створено НБС Академію та НБС Академію Поліглот (для студентів, які володіють додатковою іноземною мовою, крім англійської).

Своїм працівникам NBS Lviv пропонує:
- Офіційне працевлаштування;
- Конкурентну заробітну плату та соціальний пакет;
- Можливості кар’єрного росту;
- Підтримку у розвитку професійно-важливих та особистісних навичок: курси іноземних мов, адаптаційні програми для новачків, тренінги, дистанційне навчання, коучинг сесії, наставництво та ін.;
- Позитивну атмосферу, безпечні та комфортні умови праці;
- Підтримку при переїзді кандидатам з інших міст.

Згорнути
Показати більше
Перевірено
Тип компанії
Бухгалтерія, аудит
Розмір компанії
більше 1000 співробітників