Nexia DK. Auditors & Consultants
Відкриті вакансії
Місцезнаходження
Львів
Тип компанії
Бухгалтерія, аудит
Розмір компанії
31-100 співробітників
Про нас

Nexia DK. Auditors & Consultants є членом всесвітньої мережі провідних незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia International.

Nexia International є повноправним членом Форуму фірм (FoF) Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC). Мережа налічує понад 790 офісів у більш ніж 125 країнах світу та займає 8-е місце серед міжнародних мереж згідно з рейтингом International Accounting Bulletin Survey 2022.

Група компаній Nexia DK. Auditors & Consultants в Україні бере свій початок у 2003 році, об’єднавши більше 100 фахівців у різних напрямках бізнесу. Офіси компанії розташовані у Львові та Києві, проте, географія нашої діяльності значно ширша.

Сьогодні ми займаємо провідні місця на українському ринку аудиту, оцінки, податкового та управлінського консалтингу. Великий галузевий досвід, комплексний підхід до обслуговування клієнтів та можливість використовувати досвід професіоналів зі всіх куточків світу дає нам змогу повно і ефективно реалізовувати свій потенціал і вирішувати найскладніші завдання.

Наша команда - це професіонали з великим досвідом роботи у своїх галузях та молоді перспективні спеціалісти, які є майбутнім компанії.

Згорнути
Показати більше
Місцезнаходження
Львів
Тип компанії
Бухгалтерія, аудит
Розмір компанії
31-100 співробітників